Odpust 2020r. Zapraszamy.

odpust poreba 2020

Pamiętajmy, że nadal obowiązują obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Na otwartej przestrzeni na imprezie może przebywać maksymalnie 150 osób.

Akcja Krwiodawstwa 24 lipca 2020r.

Krew poreba internet

‼️ Akcja Krwiodawsta u nas już w najbliższy piątek. ‼️
📌 Przypominamy, że osobom oddającym krew przysługuje dzień wolny od pracy (podczas oddawania krwi należy poprosić o stosowne żaświadczenie).
📌 Pamiętajmy o tym, aby dobrze nawodnić organizm i zjeść śniadanie.
💉 Do zobaczenia w piątek w Porębie. 💉

Jak Przygotować się do oddania Krwi?

LEGION Honorowych Dawców Krwi

---------------------------------------------------

AKCJA KRWIODAWSTWA 24 LIPCA 2020r. godz. 9:00-13:00

Najważniejsze ogłoszenia

📌Zgodnie z najnowszymi zaleceniami Rządu od najbliższej niedzieli (31.05.2020r.) zostaje zniesiony limit osób przebywających w świątyni, w zwiążku z tym już jutro nie będzie transmisji online z Mszy świętej z naszej parafii. 🙏
📌Przypominamy Msza święta w niedzielę w naszej świątyni w godzinach 9:00, 10:30, 12:00 i 17:00 i msza święta polowa o 18:30 na Udrzynku przy krzyżu od strony Brańszczyku.
📌Jednak jeszcze jutro obowiązuje dyspensa Naszego Biskupa od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. w niedzielę i święta nakazane. Zostaje ona zniesiona zgodnie z dekretem Biskupa od następnej niedzieli (7 czerwca 2020r.)
⛪️📆📌📌Został ustalony termin Bierzmowania w naszej Parafii, ta uroczystosć będzie miała miejsce 4 czerwca 2020r. (najbliższy czwartek) (godzina zostanie podana w najbliższą niedzielę.
----------------
Pamiętajmy o obowiązku zakrywania ust i nosa będąc w świątyni.😬

EDK w naszym rejonie odwołane

EDK Plakat odowlaneZe względu na epidemię Koronawirusa oraz aktualnie wprowadzonego zakazu przemieszczania się EDK w naszym rejonie nie odbędzie się.

Zostań w domu, módl się rozważaj drogę krzyżową forma duchowa ekstremalnej srogi krzyżowej.

Zachęcamy do zapoznania się z rozważaniami EDK