To było rok temu - Rocznica Intronizacji

img 20191017 175446 resized 20191023 065932421W czwartek 17 października Porębska  Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa obchodziła I-ą rocznicę Intronizacji. Dużo było wspomnień i wzruszeń ale najważniejsze to potwierdzenie, że  Jezus jest nadal naszym Królem i Panem w życiu osobistym, rodzinnym, zawodowym i społecznym.Czwartkowa adoracja eucharystyczna, mająca charakter wynagradzający ,Msza święta i nabożeństwo różańcowe to trwanie przy Chrystusie Panu i Królu i umacnianie więzi z Nim. Świętowanie zakończyło się przed figurą Chrystusa Króla , znajdującej przy bardzo ruchliwej szosie brokowskiej, pobłogosławionej rok temu przez ks. biskupa Stanisława Stefanka.Ks. proboszcz odmówił akt oddania Sercu Jezusowemu  i odczytał słowa umieszczone na cokole : JEZU JESTEŚ KRÓLEM!JEZU JESTEŚ MOIM KRÓLEM.DAJ MI POZNAĆ TWOJĄ WOLĘ PANIE.OTO JESTEM. Tymi słowami trzeba żyć na co dzień.

Więcej Zdjęć Klknij

Źródła nie znaleziono