Schola

 

Schola młodzieżowa 

  

Schola.jpg

Schola młodzieżowa w Parafii pw. Świętej Barbary powstał w 2008 roku staraniem Proboszcza - ks. prał. Andrzeja Grzybowskiego. Przez lata zmieniała się liczba osób w niej posługujących. Obecnie schola liczy 15 scholanek a opiekunem jest ks. Marcin Kaczyński - wikariusz. Swoim śpiewem ubogacają liturgię mszy świętej na większą Chwałę Bogu.

Do Scholi młodzieżowej należą:

 • Martyna Gałązka - gitara
 • Julia Puścian - gitara
 • Katarzyna Wardal
 • Karolina Wardal
 • Wiktoria Bogdan
 • Zuzanna Grudzińska
 • Anita Bobowska
 • Daria Stankiewicz
 • Izabela Kwiatkowska
 • Katarzyna Talarek
 • Wiktoria Marszał
 • Klaudia Przybyłowska
 • Wiktoria Choba
 • Adrianna Gałązka
 • Julia Olbryś

Spotkania odbywaja się w każdą sobotę po mszy świętej wieczornej. 

Śpiewaj z nami na większą chwałę Bożą!

Zapraszamy serdecznie!

 

 

 

 

 

Schola dziecięca

 

Schola dziecięca powstała w grudniu 2015 roku staraniem Proboszcza - ks. prał. Andrzeja Grzybowskiego. Uczestniczą w niej pełne energii dziewczynki ze Szkoły Podstawowej w Porębie i Dybkach. Opiekunem scholijes ks. Proboszcz, a prowadzącą Patrycja Oblińska, a od niedawna wspomaga ją w grze na gitarze Kamil Hartman.

Spotkania odbywają się po wieczornej mszy świętej w sobotę.

Śpiewaj z nami na większą chwałę Bożą!

Zapraszamy serdecznie!